Ревізія

Ліфти у вашій будівлі з часом, як і інші машини, досягають кінця свого економічного та технічного терміну використання. Зношені та небезпечні ліфти з часом можуть визивати тривогу як візуально, так і представляти небезпеку.

З цієї причини необхідно відновити установку, щоб захистити якість всього обладнання, що використовується в ліфті, та запобігти втрати цінності будівель.

Ревізія ліфтів має наступні переваги;

  • Покращені стандарти забезпечують безпеку роботи.

  • Можна створити більш естетичний вигляд, через впровадження нової продукції на ринок.

  • Ліфт буде комфортніше працювати

  • Буде досягнений високий рівень енергозбереження.

BETA ASANSÖR © 2017

 Asansör Revizyon Çalışmasının Önemi

Asansörler bugünkü üstün teknolojili haline gelinceye kadar, birçok aşamadan geçmiştir. İlk üretilen asansörler basit bir mekanizmadan ibaretken, günümüzdeki asansörler özellikle güvenlik açısından çok daha geniş kapsamlı bir çalışmanın eserdir. Binalarda asansör kurulumu ve kullanımı sırasında yapılan asansör revizyon işlemi ile binalar için en uygun ve güvenli asansörler yapılabilmektedir.

Asansör Revizyon Çalışması Nedir?
 
     Asansör revizyon çalışması, binalarda bulunan asansörlerin zaman içerisindeki kullanımına bağlı olarak gerçekleşen yıpranmanın kontrol edilmesi ve aksaklıkların giderilmesi anlamına gelmektedir. Zaman zaman bu çalışmanın yapılması, binalardaki asansörleri çok daha güvenli kılmaktadır. Çünkü asansör sisteminde oluşabilecek en ufak bir arıza, bunu kullanan kişilerin can güvenliğini tehlikeye atar. Bu sebeple belli aralıklarla asansörlerin kontrol edilmesinde yarar vardır.

  Asansör Revizyon Çalışmasında Neler Yapılır?
 
Asansör revizyon çalışmasında, uzun süredir kullanımda olan asansörün, bütün sistemi gözden geçirilir. Buna göre yıpranan ve tehlike oluşturan kısımlar için iyileştirme uygulanır. Özellikle asansörlerin güvenli biçimde hareket etmesini sağlayan makaralar, çelik halatlar ve pranga adı verilen sistemlerin kontrolü çok önemlidir. Bu sistemlerin gerektiği gibi çalışması asansörü güvende tutar.
 
Bazı asansörler, hidrolik olarak çalışmaktadır. Buna göre asansörün hareketini sağlayan sıvının basıncı, hayati önem taşımaktadır. Revizyon kontrolünde yapılan başka bir çalışma da hidrolik asansörlerin suyunun değiştirilmesi sağlamaktır. Yapılan asansör revizyon incelemesi ile asansörlerin ömrünü uzatmak hedeflenir. Bu çalışma sayesinde asansörler, uzun yıllar boyunca güvenle kullanılacaktır.

ліфт

Отримайте професійну підтримку в обслуговуванні ліфтів
Сьогодні ліфти є одним з факторів, які полегшують життя. Ліфти, які дозволяють легко піднятися на підлогу і спуститися в висотні будівлі, також знаходяться на передньому краї з їх надійними структурами. Однак необхідно регулярно перевіряти, щоб забезпечити безпечне та зручне використання використаних ліфтів. Ви можете отримати повну вигоду від ліфта вчасно. Тим не менш, ліфти, які не підтримуються, зношуються з часом і викликають негативні результати. Тому необхідно звернути увагу на ці деталі. Це стосується всіх ліфтів. Регулярне технічне обслуговування ліфтів, які використовуються в колективній житловій зоні, є обов'язковим. Тому, якщо у вашому місці проживання або у вашому житловому приміщенні є підйомник, слід стежити за тим, щоб вони зберігалися. Всі ліфти повинні бути виготовлені відповідно до законодавчо визначеної директиви ліфта, а регулярне технічне обслуговування та перевірка повинні проводитися відповідно до критеріїв, зазначених у постанові. Таким чином, будуть отримані більш здорові результати.

Корпоративні послуги Ліфт Компанія Вибір

У районі проживання в обслуговуванні та контролі ліфтів повинні віддавати перевагу компанії, які надають корпоративні послуги. Ці компанії професійно виконують все необхідне технічне обслуговування вашого ліфта. Технічне обслуговування ліфтів є проблемою, яка потребує знань. Таким чином, не слід втручатися у відмову ліфта, за винятком уповноважених осіб. Тому що, коли ви втручаєтеся в несправний ліфт, можуть виникнути непередбачені наслідки. Тому варто звернути увагу на цю деталь. Фірма консультується за рекомендацією ліфтової компанії відповідно до корпоративних принципів. Крім того, вона повинна бути експертом у своїй галузі та своїм місцем у секторі. Якщо ці умови виконуються, компанія повинна бути обрана і обслуговування ліфтів повинно проводитися регулярно.

Обслуговування ліфтів How-To

Регулярне обслуговування ліфтів слід враховувати при врахуванні умов роботи. Анатолійська сторона ліфт компанії допоможе вам з корпоративними опціями обслуговування. Обслуговування ліфтів знаходиться в межах юридичного зобов'язання. З точки зору безпеки людини, догляд необхідно вчасно. Інакше можуть виникнути погані результати. Частота відмов у обслуговуваному ліфті зменшується. Це призводить до більш здорового використання. Крім того, регулярне технічне обслуговування збільшує термін служби ліфта.

Приміщення машин ліфта не повинні вводитися, крім уповноважених осіб. Це не повинно бути зроблено сторонніми особами.

Ліфт Компанія

Ліфт Компанія
Важливе значення мають технічне обслуговування ліфта та обслуговування ліфтів. Догляд дуже важливий. Технічне обслуговування проводиться один раз на місяць, раз на півроку, або час від часу, для запобігання відмов підйомників, і для вимірювання причин збоїв. Технічне обслуговування повинно проводитися часто, щоб у разі несправності вживати будь-яких запобіжних заходів.

 Застосовується ліфт фірми з цим забезпеченням вчасно і високо гарантовано. На цьому етапі спочатку проводиться технічне обслуговування, після чого управління припиняється.

Особливо в ліфтах, які розділені відповідно до областей використання, вантажу або транспортування людей, терміни технічного обслуговування здійснюються з особливою ретельністю. Особливо кожні шість місяців або щоквартальне обслуговування потрібно. На даному етапі фірми-ліфти працюють зі спеціальною функцією призначення та обслуговування.