Періодичне обслуговування

Незалежно від того, наскільки ефективний ліфт, якщо він не буде регулярно обслуговуватися - він не може бути безпечним, ефективним та безперервно працювати. Обслуговування ліфтів- це юридичне зобов'язання, що повинно бути виконано компаніями, які мають компетентні та необхідні сертифікати на законні повноваження на додаток до забезпечення гарної роботи механічних, електричних та електронних компонентів. Переваги регулярного обслуговування ліфтів можна коротко підсумувати наступним чином;

  • Забезпечується безперервна та безпечна робота ліфтів.

  • Знижується вірогідність виникнення несправностей.

  • Запобіганням виникненню аварій забезпечується своєчасне виявлення матеріалів та частин, що можуть бути пошкоджені внаслідок використання.

  • Регулярний контроль над дорогими елементами ліфта, такими як машина ліфта, пульт управління тощо, дозволить подовжити термін служби цих матеріалів і запобігти високим витратам, які можуть виникнути.

  • Забезпечується тривалість використання.

  • Забезпечується більш комфортна та продуктивна робота.

Відповідний менеджер будівлі передає всю юридичну відповідальність за ліфт ліфтовій компанії. ​

BETA ASANSOR © 2017Asansör Üretiminin Hayatımızdaki Yeri

Günümüzde inşaat sektörü çok fazla gelişerek modern şehirleşme için yeni projeler üretilmiştir. Bundan dolayı tek katlı binalardan, yüksek katlı binalar daha çok inşa edilmektedir. Bu sebeple teknolojiden yararlanılarak yüksek binaların içinde asansörlerin olması şart olmuştur. Çünkü asansörler insanların katlar arasında rahat ve hızlı geçiş yapmalarını sağlamaktadır. Tek başlarına yaşça büyüklerin, engellilerin ve yükü ağır olanların merdiven kullanmaları oldukça zor ve yorucudur. Bu yüzden yeni yapılan binalar için bu konuda en iyi üretimi yapan firma ile anlaşma yapmalısınız. İnsanların hayatını kolaylaştıran asansörler bina içlerinde  önemli bir yere sahiptir. Firma profesyonel olarak asansör üretimi yapmaktadır. Sizlerin isteklerinizi ve memnuniyetinizi göz önünde bulundurarak, kalite oranı yüksek imalat yapmaya özen göstermektedir.

Güvenliğiniz İçin Asansör Bakımının Önemi

Yaşam alanlarınızda çok fazla kullanım ihtiyacı duyduğunuz asansörler bir süre sonra çeşitli arızalar gösterebilir. Kaliteli bir asansörde olsa güvenliğiniz için asansör bakımı önemi oldukça büyüktür. Elektrikli sistem ve raylı bant üzerine yapılandırılan asansörlerin arıza yapmaması ve kazalara neden olmaması için her ay düzenli bakım ve onarım yapılması gerekmektedir. Bu konuda faaliyet gösteren Beta Asansör firmasının hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca asansör bakımı zorunlu bir işlemdir. Asansör bakımının faydaları;

Uzun süre arıza yapmadan kullanılabilir.
Asansör içinde saatlerce mahsur kalınması önlenir.
Kullanım yoğunluğu ile bozulmaya başlayan ya da sürekli iniş çıkış halinde yıpranan, gevşeyen parçalar önceden tespit edilerek, arızalanması engellenir.
Can güvenliğini sağlar ve tehlikeli durumlar yaşanmasını önler.
İnsanların yoğunluk gösterdiği alışveriş​ merkezleri, hastaneler ve iş yerlerinde de sürekli kullanılan asansörler de arızalar yaşanmadan önce asansör servisi arayıp kontrollerini yaptırmalısınız. Bu yüzden işi bilirkişilerce sık sık asansör bakımı, onarımı yapılmalıdır. Ayrıca kullanımlarından dolayı çalışmayacak ve fazla yıpranmış asansörlerin yenilenmesi ile oluşabilecek kazaların meydana gelmesini önlemiş olursunuz. Beta Asansör firması sizlere tüm bu hizmetleri vermektedir. Firma ile iletişime geçerek, asansör imalatı, onarımı, bakımı ve servisiyle en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Asansörler elektrik sistemi ile çalışır, güvenliğiniz için düzenli olarak kontrollerinin yapılması gerekmektedir. 

 

Asansör Bakımı, Asansör Bakım ve Onarım, Asansör Bakımı Yapan Firmalar, İstanbul Asansör Bakımı, Asansör Onarımı

ліфт

Отримайте професійну підтримку в обслуговуванні ліфтів
Сьогодні ліфти є одним з факторів, які полегшують життя. Ліфти, які дозволяють легко піднятися на підлогу і спуститися в висотні будівлі, також знаходяться на передньому краї з їх надійними структурами. Однак необхідно регулярно перевіряти, щоб забезпечити безпечне та зручне використання використаних ліфтів. Ви можете отримати повну вигоду від ліфта вчасно. Тим не менш, ліфти, які не підтримуються, зношуються з часом і викликають негативні результати. Тому необхідно звернути увагу на ці деталі. Це стосується всіх ліфтів. Регулярне технічне обслуговування ліфтів, які використовуються в колективній житловій зоні, є обов'язковим. Тому, якщо у вашому місці проживання або у вашому житловому приміщенні є підйомник, слід стежити за тим, щоб вони зберігалися. Всі ліфти повинні бути виготовлені відповідно до законодавчо визначеної директиви ліфта, а регулярне технічне обслуговування та перевірка повинні проводитися відповідно до критеріїв, зазначених у постанові. Таким чином, будуть отримані більш здорові результати.

Корпоративні послуги Ліфт Компанія Вибір

У районі проживання в обслуговуванні та контролі ліфтів повинні віддавати перевагу компанії, які надають корпоративні послуги. Ці компанії професійно виконують все необхідне технічне обслуговування вашого ліфта. Технічне обслуговування ліфтів є проблемою, яка потребує знань. Таким чином, не слід втручатися у відмову ліфта, за винятком уповноважених осіб. Тому що, коли ви втручаєтеся в несправний ліфт, можуть виникнути непередбачені наслідки. Тому варто звернути увагу на цю деталь. Фірма консультується за рекомендацією ліфтової компанії відповідно до корпоративних принципів. Крім того, вона повинна бути експертом у своїй галузі та своїм місцем у секторі. Якщо ці умови виконуються, компанія повинна бути обрана і обслуговування ліфтів повинно проводитися регулярно.

Обслуговування ліфтів How-To

Регулярне обслуговування ліфтів слід враховувати при врахуванні умов роботи. Анатолійська сторона ліфт компанії допоможе вам з корпоративними опціями обслуговування. Обслуговування ліфтів знаходиться в межах юридичного зобов'язання. З точки зору безпеки людини, догляд необхідно вчасно. Інакше можуть виникнути погані результати. Частота відмов у обслуговуваному ліфті зменшується. Це призводить до більш здорового використання. Крім того, регулярне технічне обслуговування збільшує термін служби ліфта.

Приміщення машин ліфта не повинні вводитися, крім уповноважених осіб. Це не повинно бути зроблено сторонніми особами.

Ліфт Компанія

Ліфт Компанія
Важливе значення мають технічне обслуговування ліфта та обслуговування ліфтів. Догляд дуже важливий. Технічне обслуговування проводиться один раз на місяць, раз на півроку, або час від часу, для запобігання відмов підйомників, і для вимірювання причин збоїв. Технічне обслуговування повинно проводитися часто, щоб у разі несправності вживати будь-яких запобіжних заходів.

 Застосовується ліфт фірми з цим забезпеченням вчасно і високо гарантовано. На цьому етапі спочатку проводиться технічне обслуговування, після чого управління припиняється.

Особливо в ліфтах, які розділені відповідно до областей використання, вантажу або транспортування людей, терміни технічного обслуговування здійснюються з особливою ретельністю. Особливо кожні шість місяців або щоквартальне обслуговування потрібно. На даному етапі фірми-ліфти працюють зі спеціальною функцією призначення та обслуговування.